mms logo

خدمات پوشش تصویری + قیمت ها

خدمات پوشش تصویری + قیمت ها

رویدادها یکی از مهمترین اتفاقاتی هستند که می‌توانند به رشد برندها کمک نمایند. بنابراین، ثبت اتفاقاتی که در این رویدادها رخ می‌دهند باعث می‌شوند آرشیو خوبی از پیشنه برند جمع‌آوری شود و این مسئله در آینده به رشد آنها کمک می‌کند. از طرف دیگر، هر چقدر فیلم و عکس بیشتری از همایش تهیه شود به همان اندازه ارتباط بیشتری با مخاطبان هدف برقرار می‌گردد و برندها می‌توانند این داده‌های تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. به همین دلیل، پوشش تصویری همایش از جمله اموری است که مد نظر کسب‌وکارها قرار دارد و آنها همواره به دنبال بهترین شرایط برای تهیه فیلم و عکس هستند (اگر می‎خواهید دانش خود را در این زمینه بالا ببرید می‌توانید مقاله نحوه عکاسی از رویدادها را مطالعه کنید).

پوشش تصویری همایش شامل چه خدماتی است؟

وقتی صحبت از پوشش تصویری همایش می‌شود این مسئله به ذهن خطور می‌کند که این کار شامل چه خدماتی می‌شود. باید بدانید پوشش تصویری یک اصطلاح کلی است که می‌تواند خدمات بسیار گسترده‌ای را پوشش دهد. در ادامه به معرفی این خدمات می‌پردازیم.

پخش زنده در سمینارها و رویدادها

یکی از خدمات پوشش تصویری پخش زنده سمینارها و رویدادهاست. همانطور که می‌دانید سمینارها و رویدادها نقش بسیار مهمی در رشد برندها دارند و اگر به صورت زنده پوشش داده شوند افراد و مخاطبان زیادی از سراسر کشور و حتی از کشورهای خارجی می‌توانند در این رویدادها شرکت کنند. پوشش سمینارها و رویدادها کار بسیار دشوار و پیچیده‌ای است و نیازمند دانش و تخصص است. موارد زیادی در این میان مطرح می‌شوند که باید تحت نظر افراد متخصص مدیریت گردند.

تولید برنامه‌های تلویزیونی

گاهی افراد می‌خواهند در برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کنند و در اینجا پوشش تصویری همایش و برنامه مد نظر قرار می‌گیرد. برنامه‌های تلویزیونی از مهمترین اتفاقاتی هستند که برای هر برندی رخ می‌دهند و آن برند می‌تواند از این فرصت برای رشد بیشتر استفاده نماید. تولید برنامه‌های تلویزیونی کار دشواری است و به سناریوهای خاص و هدفمندی بستگی دارد. اگر این سناریوها توسط افراد متخصص تولید نشوند هرگز نمی‌توان به رشد آن برند امید داشت. با توجه به تمامی این امور کسانی که می‌خواهند در برنامه‌های تلویزیونی حضور داشته باشند بهتر است با تیم‌های متخصص تولید محتوای ویدیویی در ارتباط باشند.

مستندسازی و فیلمبرداری از پشت صحنه

مستندسازی و فیلمبردای از پشت صحنه یکی از مهمترین کارهایی است که در پوشش تصویری همایش و برنامه‌ها به آن پرداخته می‌شود. مستندسازی می‌تواند به مخاطبان کمک کند در آینده ارتباط بهتری با کسب‌وکارها داشته باشند و این مسئله نقش مهمی در رشد برند دارد. کسب‌وکارهایی که اقدام به مستندسازی می‌کنند باید از داده‌های تصویری خود به بهترین شکل استفاده نمایند.

پوشش تصویری همایش

آنها می‌توانند این فیلم‌ها را در پلت‌فرم‌های اجتماعی خود قرار دهند و به تعامل هرچه بیشتر مخاطبان کمک کنند. هر چقدر وجود فیلم‌های مستند در پلت‌فرم‌های اجتماعی یک برند بیشتر باشد، به همان اندازه تعامل بیشتری با مخاطبان برقرار می‌شود.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی

یکی دیگر از خدمات پوشش تصویری همایش ساخت تیزرهای تبلیغاتی است. حضور در همایش‌ها بهترین فضا برای ساخت تیزر است. باید بدانید این تیزرها باعث می‌شوند برند رشد کند و بیش‌از پیش مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. از طرف دیگر، زمانی که تیزرهای هدفمند از یک برند ساخته می‌شود اعتبار آن برند افزایش پیدا می‌کند و این مسئله بسیار ارزشمند است. تمامی کسانی که در حوزه مارکتینگ فعال هستند همواره به این موضوع اشاره می‌کنند تا زمانیکه کسب‌وکارها باید از قدرت تیزر به بهترین شکل بهره‌مند شوند و این مسئله می‌تواند به ارتقا جایگاه برند کمک نماید.

اهمیت توجه به پوشش تصویری همایش

اکنون ممکن است این سوال در ذهن شما به وجود بیاید چرا پوشش تصویری همایش مهم است. دلایل بسیار زیادی در پشت این مسئله به ظاهر ساده قرار دارند که می‌توانند به طور مستقیم بر آینده برند اثر بگذارند. همواره به این موضوع اشاره می‌شود کسب‌وکارهایی که می‌خواهند در کار خود موفق باشند باید نگاه پیچیده‌تری به مسائل داشته باشند تا به رشد برند برسند و این همان چیزی است که در اینجا مطرح می‌گردد. مزایای پوشش تصویری بسیار زیاد و قابل‌توجه است که در ادامه به مهمترین مزایا می‌پردازیم و آنها را با شما در میان می‌گذاریم.

رشد برند

یکی از مهمترین مزایای پوشش تصویری همایش رشد برند است. زمانیکه برندها اقدام به برگزاری همایش و رویداد می‌کنند می‌توانند مخاطبان زیادی را جذب نمایند و برند خود را به عنوان یک برند پیشرو به مخاطبان نشان دهند. هر چقدر این همایش بیشتر مورد توجه قرار گیرد و صحنه‌های آن ثبت شود به همان اندازه پیشرفت بیشتری در کسب‌وکارها رخ خواهد داد. شما می‌توانید این فیلم‌ها و تصاویری را در آرشیو خود نگهداری کنید و هر چند سال یکبار این فیلم‌ها و تصاویر ار میکس کنید و در کنار یکیدگر قرار دهید. نمایش این محتوا تلویحا به این موضوع اشاره می‌کند چقدر شما برند قدرتمندی هستید.

جذب مخاطبان بیشتر

از جمله مزایای پوشش تصویری همایش جذب مخاطبان بیشتر است. همانطور که می‌دانید مخاطبان با داده‌های تصویری ارتباط بسیار زیادی برقرار می‌کنند و کسب‌وکارها باید از این ویژگی به بهترین شکل استفاده نمایند. به طور مثال تصور کنید برندی در زمینه محصولات آرایشی فعال است و می‌خواهند همایش جدیدی را برگزار کند. اگر اطلاع‌رسانی را تنها توسط داده‌های متنی انجام دهد بیشتر به موفقیت می‌رسد و یا تیزر فیلم‌های پیشین را در پلتفرم‌های مختلف به اجرا در بیاورد؟! بی‌شک، گزینه دوم به رشد بیشتر کسب‌وکارها کمک می‌نماید و این مسئله بسیار ارزشمند است.

موارد مهم در پوشش تصویری همایش

اکنون دیگر می‌دانید پوشش تصویری همایش چه آورده‌هایی را برای کسب‌وکار شما در پی خواهد داشت. این آورده‌ها به حدی چشمگیر هستند که به راحتی نمی‌توان از کنار آنها گذشت. اما باید در اینجا به این مسئله مهمی اشاره کنیم. داده‌های تصویری زمانی می‌توانند اثربخش باشند که به بهترین شکل تهیه شده باشند. هیچ مخاطبی تمایل ندارد به یک فیلم بی‌کیفیت نگاه کند و یا تصاویر بی‌هدفی را بنگرد. به همین دلیل، اگر می‌خواهید از پوشش تصویری همایش نتایج خوبی را بدست بیاورید باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه تلاش می‌کنیم شما را با این نکات آشنا سازیم.

نورپردازی

اولین و شاید بتوان گفت مهمترین مسئله‌ای که در پوشش تصویری همایش مد نظر قرار می‌گیرد نورپردازی است. باید بدانید نور نقش بسیار مهمی در دیده شدن محتوای تصویری دارد. نور پردازی باید به شیوه‌ای اصولی و درست صورت گیرد که اثربخشی محتوا را افزایش دهد. برخی به اشتباه فکر می‌کنند نور باید زیاد باشد تا محتوا بهتر دیده شود. اما باید بدانید صرفا نور زیاد باعث دیده شدن محتوا نمی‌شود. نور باید کافی باشد و این مسئله به رشد برند کمک می‌کند. بنابراین توصیه می‌شود پوشش تصویری همایش را به افراد حرفه‌ای بسپارید تا بتوانید بهترین نتیجه را از این کار بدست بیاورید.

تولید محتوای هدفمند

یکی دیگر از مواردی که در پوشش تصویری همایش مد نظر قرار دارد تولید محتوای هدفمند است. بهتر است بدانید ساخت تیزر و یا محتوای تصویری و ویدیویی به این معنا نیست که دوربین در دست بگیرید و عکس و فیلم تهیه کنید. بلکه باید این محتوا را به صورت هدفمند تولید نمایید و داستانی را در پشت آن بگنجانید. مشتریان و مخاطبان  داده‌های تصویری را که دارای داستان هستند به خوبی درک می‌کنند و این مسئله می‌تواند حس خوبی را در مخاطبان به وجود بیاورد. در واقع، مخاطبان به این موضوع پی می‌برند برند هدف به خواسته‌های آنها اهمیت می‌دهد و این مسئله بسیار ارزشمند است.

قیمت پوشش تصویری همایش

از جمله سوالاتی که در زمان دریافت خدمات پوشش تصویری همایش پرسیده در مورد قیمت آن است. بهتر است بدانید قیمت تصویربرداری به موارد متعددی بستگی دارد. شما می‌توانید تنها خدمات فیلمبرداری و پخش زنده رویداد را انتخاب کنید و یا به آن موارد دیگری مانند ساخت تیزر تبلیغاتی را بیافزایید. باید بدانید هر چقدر خدماتی که انتخاب می‌کنید بیشتر باشد، به همان اندازه باید پول بیشتری را پرداخت کنید. با توجه به تمامی این موارد توصیه می‌شود قبل از انتخاب پکیج‌ها با کارشناسان استودیو ایده‌پردازان در تماس باشید.

سخن پایانی

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد پوشش تصویری همایش در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده‌اید پوشش تصویری شامل موارد متعددی است که از میان آنها می‌توان به ساخت تیزر تبلیغاتی، پخش زنده رویداد و  ساهت مستند اشاره کرد. این کار برای مزیادی از جمله رشد برند و جلب اعتماد مخاطبان را به همراه خواهد داشت و بسیار ارزشمند است. در تولید محتوای تصویری مواردی مانند نورپردازی و تولید محتوای هدفمند بسیار مهم است و می‌تواند به دیده شدن هر چه بیشتر برند کمک نماید. اگر می‌خواهید برای پوشش تصویری اقدام کنید می‌توانید با کارشناسان استودیو ایده‌پردازان در تماس باشید و مشاوره‌های تخصصی را از آنها دریافت نمایید.

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان استودیو ایده‌پردازان، کمتر از ۲۴ساعت با شما تماس خواهند گرفت.