mms logo

ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام

ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام

تیزر تبلیغاتی به فیلم‌های کوتاه و اثربخشی گفته می‌شود که برای معرفی یک برند و کسب‌وکار ساخته می‌شوند و می‌توانند اثرات زیادی در رشد برند داشته باشند. اما بهتر است بدانید هر تیزری در پر رقابت امروزی موفق نمی‌شود و شما برای موفقیت باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. اینستاگرام از جمله شبکه‌های اجتماعی است که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. تولید محتوا در اینستاگرام می‌تواند کسب‌وکار شما را با موفقیت روبه‌رو کند (اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید، می‌توانید مقاله تولید محتوا ویدیویی در اینستاگرام را مطالعه کنید). در ادامه به معرفی نکاتی می‌پردازیم که باید در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام به آن توجه داشته باشید.

چگونه خود را برجسته نشان می‌دهید؟

یکی از مهمترین مواردی که در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید این موضوع است که چگونه می‌توانید خود را برجسته نشان دهید. بهتر است زمان کافی را به این کار اختصاص دهید و کمی به آن فکر کنید. به طور مثال، همانطور که می‌دانید امروزه آرایشگاه‌های زیادی وجود دارند که همگی در زمینه میک‌آپ فعالیت دارند. اگر شما یک تیزر تبلیغات بسازید چگونه می‌خواهید نشان دهید که کار شما با دیگران متفاوت است؟

یک مثال ساده

اگر بخواهیم به یک ایده ساده در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام اشاره کنیم بهتر است این موضوع را مد نظر قرار دهیم که یکی از نگرانی‌های بانوان زمانیکه به آرایشگاه می‌روند و میک‌آپ انجام می‌دهند در این زمینه است که آرایش آنها با نوشیدن از بین می‌رود.

ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام

در همین راستا، یکی از آرایشگاه‌های معتبر اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام با این مضمون کرد که یک بانو در آرایشگاه آنها میک‌آپ انجام می‌دهد و در پایان جشن رژلب او پاک نشده است. اما تمامی دوستان او که در آن مهمانی حضور دارند رژلب‌شان پاک شده است. این تیزر تبلیغاتی توانست در فضای اینستاگرام ترند شود و به زودی آن آرایشگاه به یک آرایشگاه بسیار مهم تبدیل شد.

چه پیامی برای مخاطب دارید؟

یکی دیگر از مواردی که در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید پیامی است که شما برای مخاطبان در نظر دارید. بهتر است به این موضوع بیاندیشید که شما در پیج اینستاگرام خود چه پیامی را می‌خواهید به مخاطب القا کنید. آیا شما می‌خواهید بگویید که در کار خود بهترین هستید؟! آیا می‌خواهید کیفیت محصولات خود را به مشتریانتان نشان دهید؟ آیا می‌خواهید این موضوع را به مخاطب القا کنید که در کنار قیمت مناسب محصولات با کیفیتی ارائه می‌دهید؟ هر کدام از این پیام‌ها باعث می‌شود که موضوع ویدیو شما تغییر کند.

پیاده‌سازی خلاقیت

در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام همواره به این موضوع اشاره می‌شود که خلاقیت داشته باشید. بهتر است بدانید خلاقیت هرگز به معنای استفاده از یک المان عجیب در کار نیست. شما می‌توانید با صحنه‌سازی مناسب و یا پخش موزیک تاثیرگذار خلاقیت کار خود را بالا ببرید. شاید نیاز باشد که شخصی را به ویدیو خود بیافزایید که در طول ویدیو صحبت کند و یا شاید عدم صحبت کردن در ویدیو به زیبایی آن کمک بیشتری نماید. تمامی این موارد به پیامی بستگی دارد که شما می‌خواهید در طول ویدیو خود انتقال دهید.

تاثیرگذار و ماندگار

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که در ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار مهم است ساده و اثرگذاری آن است. برای اینکه بتوانید اثرگذاری ویدیو تبلیغاتی خود را افزایش دهید باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • استفاده از قدرت رنگ‌ها: شما باید در زمان ساخت تیزر تبلیغاتی به قدرت رنگ‌ها توجه داشته باشید و آنها را به خوبی در تیزر خود پیاده‌سازی نمایید.
  • صحنه‌های پرقدرت: ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از صحنه‌های پرقدرت در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام چیست. بهتر است بدانید صحنه‌ای که بتوانند ابهت کار شما را در فیلم نشان دهند به صحنه‌های پرقدرت معروف هستند. اگر شما در زمینه اجرای فضاهای ورزشی فعالیت دارید و تا به حال پروژه‌های زیادی را در سطح کشور اجرا کرده‌اید، هر چقدر تصاویر پروژه‌های شما در طول فیلم بیشتر نمایش پیدا کند به همان اندازه به موفقیت بیشتری می‌رسید.
  • موزیک مناسب: بسیاری از کسانی که در ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام فعال هستند به قدرت موزیک اهمیتی نمی‌دهند و همین امر باعث می‌شود تیزرهای آنها ناموفق باشد. موزیک باید متناسب با محتوا انتخاب شود. موزیک نباید خیلی تند و یا خیلی آرام باشد. محتوا تعیین‌کننده موزیکی است که بر روی تیزر تبلیغاتی باید اجرا شود.
  • صحنه آغازین جذب‌کننده: یکی از مواردی که باعث می‌شود مخاطبان به تیزر تبلیغاتی شما علاقه نشان دهند صحنه آغازین آن است. این صحنه باید جذب کننده باشد و کنجکاوی را در مخاطب به وجود بیاورد که در ادامه چه چیزی قرار است رخ دهد. به طور مثال، اگر صحنه آغازین با صحبت کردن آغاز شود و یا المان جذابی در آن وجود نداشته باشد، بی‌شک نمی‌توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام به نتیجه برسید.
  • کال تو اکشن: از در طول تیزر تبلیغاتی از کاربران خود بخواهید که به ویدیو واکنش نشان دهند. این مسئله باعث می‌شود الگوریتم‌های اینستاگرام شما را به عنوان یک پیج فعال شناسایی نمایند و در نتیجه پیج شما به رشد بسیار زیادی می‌رسد.

مزایای ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام

با ساخت تیزر تبلیغاتی برای پیج اینستاگرام می‌توانید به نتایج زیر دست پیدا کنید:

  • ساخت تیزر به برندسازی کمک می‌کند.
  • ساخت تیزر تعدا مشتریان شما را افزایش می‌دهد.
  • ساخت تیزر ابهت و شکوه شما را در مقابل مشتریانتان بالا می‌برد.
  • ساخت تیزر به جهش رشد شما در آینده کمک می‌نماید.

استودیو ایده پردازان، بهترین تولید کننده محتوای ویدیویی

استودیو ایده‌پردازان یکی از مراکز معتبری است که در زمینه تولید محتوا ویدیویی فعالیت دارد و تا به حال توانسته است با اشخاص و برندهای بسیار زیادی کار کند. تیم استودیو ایده پردازان بسیار خلاق هستند و مشاوره‌های لازم را در زمینه ساخت یک تیزر ایده‌آل در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر می‌خواهید در میان رقبای خود بدرخشید و به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید، می‌توانید با کارشناسان ایده پردازن در تماس باشید و مشاوره‌های تخصصی و تکمیلی را از آنها دریافت نمایید.

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان استودیو ایده‌پردازان، کمتر از ۲۴ساعت با شما تماس خواهند گرفت.