mms logo

استودیوگرافی؛ داستان‌تان را بگویید تا برندتان را بسازید

استودیوگرافی - برندسازی

استودیوگرافی؛ راوی داستان‌، معمار برند

اگر از ما بخواهند همین‌حالا دو نفر تدوین‌گر یا طراح صحنه را نام ببریم، بعید است پاسخ آماده‌ای داشته باشیم؟ اما چرا میلیون‌ها نفر در ایران هدیه تهرانی را می‌شناسند؟ چرا چند صد میلیون نفر در دنیا طرفدار آنجلینا جولی هستند؟ بله! این جادوی تصویر است.

بی‌دلیل نیست که از قدیم گفته‌اند «از دل برود هر آن‌که از دیده برفت» یا «شنیدن کی بود مانند دیدن». به همین دلیل است که قاب تصویر جادو می‌کند. برای ساختن یک فیلم شاید صد نفر تلاش کنند، ولی در نهایت این بازیگران هستند که دیده می‌شوند. افراد زیادی را در شبکه‌های اجتماعی می‌شناسیم که توانسته‌اند با تولید و انتشار کلیپ‌های مختلف، میلیون‌ها دنبال‌کننده داشته باشند. اما در طرف مقابل اساتید و متخصصان زیادی هستند که سال‌ها مشغول علم‌اندوزی و نشر دانش بوده‌اند، ولی چون تصویری از آنها وجود ندارد، بسیاری از ما آنها را نمی‌شناسیم.

درست است که عکاسی و ثبت لحظه‌ای تصاویر لذت خاصی دارد، ولی همه می‌دانیم که جذابیت کلیپ‌های تصویری و ضبط ویدئو به مراتب بیشتر است. به همین دلیل است که سال به سال اهمیت ویدئومارکتینگ، ویدئوبرندینگ، ولاگ و به طور کلی تولید ویدئوهای مختلف رونق گرفته است.

اگر برندسازی شخصی برایتان اهمیت زیادی دارد، بهترین اتفاق این است که مخاطبان چهره شما را به خاطر بسپارند و داستان‌تان را بشنوند. اما این کار باید اصولی و حرفه‌ای انجام شود تا با رعایت نکات لازم اثرگذاری آن چندین برابر باشد. برای همین برنامه استودیوگرافی را در مجموعه ایده‌پردازان راه انداختیم تا این بار شما جلوی دوربین قرار بگیرید و داستان‌هایتان را بگویید.

حال سوال اصلی اینجاست که چرا قرارگیری جلوی دوربین و ویدئوبرندینگ تا این اندازه مهم است؟ برای پاسخ به این سوال مهم، چند پاسخ خوب داریم.

داستانِ‌ شما مهم است!

همه ما داستان‌ها و قصه‌های خودمان را داریم. داستان‌هایی که لحظات و بزنگاه‌های آن می‌تواند برای دیگران جذاب باشد. مردم هم عاشق داستان، شخصیت‌ها و هم‌ذات‌پنداری هستند. اما قطعا شمایی که در حال برندسازی شخصی هستید، می‌خواهید از تخصص و مهارت‌های‌تان بگویید و به دیگران کمک کنید، بی‌تردید داستان‌های جذاب‌تری دارید.

وقتی از تجربه‌های ارزشمند خودتان می‌گویید، باعث می‌شود تا مسیر برای افراد بعدی هموارتر شود. خیلی‌ها فکر می‌کنند حالا که یک فرد موفق هستید، این اتفاق یک شبه رخ داده است. به همین دلیل از شکست‌ها و سختی‌هایی که در طول این مسیر طولانی دیده‌اید، خبر ندارند. ضمن اینکه ناگفته نماند که شما می‌توانید داستان مخاطبانتان را هم تعریف کنید. هزاران آدمی که به کمک شما یا با الهام از داستانتان توانسته‌اند موفق شوند.برندتان را بسازید…

برای پرسنال برندینگ خیلی مهم است که دیگران شما را به یاد بسپارند. شاید خیلی‌ها مقالات و نوشته‌های شما را خوانده باشند و نامتان را هم شنیده باشند. ولی جادوی تصویر و به ویژه ویدئو چیز دیگری است. اگر بخواهیم برند را خیلی ساده تعریف کنیم، می‌توانیم بگوییم تصویر و درکی که دیگران از شما دارند. بنابراین در برندینگ، باید بهترین تصویر را از خودتان بسازید.

در استودیوگرافی به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهید. تنها دغدغه شما باید این باشد که جلوی دوربین قرار بگیرید و برندتان را بسازید. کم‌کم با ادامه مسیر می‌توانید هویت برند خودتان را قوی‌تر کنید تا همه به عنوان منبعی موثق شما را به دیگران توصیه کنند.

اعتمادها را بیشتر کنید…

ویدئو یکی از بهترین انواع فرمت‌های محتواست که باعث افزایش اعتماد مخاطبان می‌شود. آنها تصویرتان را می‌بینند، حرف‌ها و صدایتان را می‌شوند و با شما ارتباط برقرار می‌کنند. شاید مقالات و پادکست‌ها خوب باشند، ولی هیچ چز به اندازه یک ارتباط تصویری نمی‌تواند باعث افزایش اعتماد مخاطبان شود. با حضور در برنامه استودیوگرافی حرف‌هایتان روی مخاطبان تاثیر می‌گذارد، تصویرتان در ذهنشان حک می‌شود و اعتمادی که دنبالش هستید شکل می‌گیرد. اما یادتان باشد این اطمینان فقط برای شخص شما نیست، در واقع اعتماد به برند است.

تجهیزات حرفه‌ای برای شما

محتوای جذاب و کاربردی نقش زیادی در برندسازی شخصی دارد، ولی در محتوای ویدئویی نمی‌تواند به تنهایی کارساز باشد. برای اینکه بتوانید مخاطبان را راضی نگه‌دارید، باید کار حرفه‌ای انجام دهید. به همین دلیل به تجهیزات حرفه‌ای و تدوین بی‌نقص دارید. در استودیوگرافی ما همه چیز را برای شما فراهم می‌کنیم تا با خیال راحت جلوی دوربین بنشینید و داستان‌هایتان را بگویید. یادتان باشد داستان شما مهم است، پس فقط روی آن تمرکز کنید.

استودیوگرافی؛ سکوی پرتاب شما برای برندسازی شخصی

وقتی برای خودتان و مسیر پرپیچ و خمی که پشت سر گذاشته‌اید، ارزش قائل شوید، دیگران هم به شما بیشتر اهمیت می‌دهند. این روزها ویدئوبرندینگ نقش بسیار پررنگی در پرسنال برندینگ دارد و مخاطبان اول به چهره شما و بعد به حرف‌هایتان اعتماد می‌کنند. داستان رویاها، آرزوها، شکست‌ها و پیروزی‌های شما می‌تواند الهام‌بخش خیلی‌ها باشد و به آنها کمک کند تا مسیر موفقیت را سریع‌تر پشت سر بگذارند.

علاقه‌مند به حضور در استودیوگرافی هستم!

از علاقه‌مندان به حضور در برنامه استودیوگرافی دعوت می‌شود فرم زیر را تکمیل نمایند. همکاران با شما تماس خواهند گرفت و پس از اینکه اطمینان حاصل شد این برنامه می‌تواند برای شما مناسب باشد. پذیرش شده و ساعت ضبط برنامه اعلام خواهد شد.

حضور بی‌سابقه و تکرارنشدنی مدیران، مدرسان و اساتید برتر در یک قاب!


ثبت‌نام و حضور در استودیوگرافی

نظرات کاربران

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان استودیو ایده‌پردازان، کمتر از ۲۴ساعت با شما تماس خواهند گرفت.