mms logo

استودیو مدیران و کارآفرینان

ویدیومارکتینگ

ویدیو مارکتینگ رویکردی راهبردی برای مدیران و کارآفرینان است. با تولید و نشر محتوا ویدیویی مخاطبان هدف خود را جذب، حفظ و تبدیل به مشتری می‌کنید. ویدیو مارکتینگ، استفاده‌ی خلاقانه از ویدیو در جهت اهداف بازار و کسب‌وکار شماست. بازدید به تنهایی موجب بازاریابی ویدیویی و فروش نمی‌شود. تجهیزات حرفه‌ای و تدوین تنها بخشی از کار است.

ویژه برنامه مدیران

یکی از بهترین روش‌ها برای برندسازی و دیده‌شدن، حضور در برنامه‌ها ویدیوهای حرفه‌ای است، در این برنامه‌ها مخاطبین و مشتریان با مدیران و بنیانگذاران کسب‌وکار به‌شکلی اثربخش و ماندگار آشنا می‌شوند و این امر موجب برقراری ارتباط با آن شرکت و محصولات می‌شود. این روش تاثیر به فوق‌العاده‌ای در برندسازی و فروش بیشتر خواهد شد.

پوشش تصویری و پخش‌زنده

امروزه ارتباط زنده و تصویری با مشتریان به‌یک باید تبدیل شده است. با برگزاری نشست‌های خبری، قرعه‌کشی آنلاین، پاسخگویی به مشتریان و یا معرفی محصولات، هر چه بیشتر در ذهن مخاطبان خود ماندگار شوید.

ساخت تیزر تبلیغاتی

استودیو ایده‌پردازان به بازاریابی، فروش و بیشتر دیده‌شدن همایش و یا دوره حضوری‌تان شتاب می‌دهد. ‌از ابتدا رویداد تا انتهای مسیر با خدماتی همچون طراحی و ساخت تیزر همایش، فیلم‌برداری سمینار، پوشش‌زنده، مصاحبه، گفت‌وگو و عکاسی با کارگردانی حرفه‌ای در کنارتان هستیم.

سالن همایش و کافه‌کلاس

کانون اختصاصی مدیران و اساتید برتر، محلی شیک و دنج برای صبحانه و جلسه‌های کاری، فضایی اختصاصی برای کلاس‌ها، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های خبری به همراه استودیو پیشرفته

پوشش تصویری

پخش‌زنده و تیزرهای تبلیغاتی

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

نام شرکت

سمت

حوزه فعالیت

وب‌سایت

اینستاگرام

تعداد ویدئو تولید شده
0
دقایق ویدئوی تولیدی
0
تعداد بازدید ویدئو
0
تعداد دنبال‌کنندگان
0

همکاری استودیو ایده‌پردازان با:

با کمال‌میل آماده پاسخگویی به شما هستیم

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان استودیو ایده‌پردازان، کمتر از ۲۴ساعت با شما تماس خواهند گرفت.